התרומה שלכם מפיצה את האור!

כל תרומה שלכם מסייעת לנו לשמח את ילדי האור, ולייצר עבורם רגעי אושר קטנים, אשר בתוך תהליכי הסבל והכאב שהם עוברים, מהווים עבורם ניצחונות גדולים.

ילדי האור ובני משפחותיהם עוברים תהליכים רפואיים מורכבים וארוכים מאוד.התהליכים המאתגרים עולים כספים רבים, וגובים מכל בני המשפחה מחיר אישי, כלכלי וחברתי כבד, הפוגע בשגרת החיים במשך חודשים ארוכים, ובמצטבר אף שנים. בהתאם, המחיר הנפשי והרגשי גם הוא אינו מאחר לבוא, ובדיוק לשם כך אנו פונים אליכם במטרה לעזור לנו לעזור להם.

כל תרומה שלכם מגיעה ישירות ליעדה – לילדי האור ובני משפחותיהם.

כל חברי העמותה שלנו פועלים בהתנדבות מלאה, כך שאין לנו שום הוצאות, תקורות או דמי תיווך, ולכן הילדים והמשפחות נהנים מ- 100% מתרומתכם, ככל שתבחרו בטוב לבכם להעניק אותה. העמותה בעלת סעיף 46 לתרומות לפקודת מס הכנסה.

כיצד תסייע התרומה שלי?

כל התרומות נועדו לסייע לנו לייצר סביבה חמה ומשמחת לילדים הנמצאים בסבל תמידי לאורך שנים. גם תרומה קטנה – מפיצה אור גדול!

דרכי תרומה

העברה בנקאית

בנק: אוצר החייל

סניף: 375, רמת השרון

מספר חשבון: 25537

שם החשבון: עמותת ילדי האור

BIT

ניתן לתרום לנו בביט

  1. הוסיפו אותנו כ"איש קשר" עם מספר הטלפון 054-2428534
  2. התקינו את האפליקציה (אם עדיין לא התקנתם)
  3. היכנסו לאפליקציה לחצו על אייקון "העבר"
  4. ביחרו אותנו כאיש הקשר לו תרצו להעביר תרומה
  5. קבעו סכום ובצעו תרומה
אשראי

העברה בטוחה לנוחיותך באצעות האתר המאובטח JGive

אנא צרו קשר עמנו טרם התרומה וציינו את שמכם ומענכם לצורך משלוח קבלה על התרומה. משפחות ילדי האור שולחות לכם מקרב לב תודה וברכה!

עמותת ילדי האור בעלת אישור ניהול תקין וסעיף 46 לתרומות

להלן דוגמאות לפעילויות משמחות שניתן להירתם ולתרום להם:

אירוח מלכותי לילדים שסובלים הרבה. שיפוץ חדר הטיפולים וחדר האשפוז

ילדים בעלי נבוס מבקרים רבות בחדר הטיפולים ואף מאושפזים לעיתים לתקופות ארוכות. בשיתוף פעולה עם מחלקת כירורגיית ילדים בהדסה ובעזרת התרומות שלכם, אנחנו מצליחים להעשיר את חדרי הטיפולים והאשפוז. בשנה שעברה הצלחנו לגייס תרומות ובעזרתן עיצבנו את חדר הטיפולים כך שישמח את הילדים המגיעים אליו אחת לשבוע או לביקורות קבועות. השנה אנחנו מכוונים את התרומות לפיתוח חדר האשפוז במחלקה, מהלך ייחודי בבתי החולים ובמחלקות – כפי שילדי האור שלנו ייחודיים, כך גם המהלכים שאנו בוחרים לגייס עבורם הם ייחודיים, יש שיאמרו נדירים 😉

אירוע קיץ חברתי לבעלי הנבוס ובני משפחותיהם

בכל שנה אנחנו בוחרים להזמין את כל ילדי האור בישראל (כ-250 מקרים שאנו יודעים עליהם וחברים בעמותה) לכמה שעות של כיף, להיות יחד, להרגיש שווים, להתחבר ולשאוב כוחות, יום מיוחד בו לובשים בגד ים בלי לחשוב על "מה יגידו". זהו יום חג עבור העמותה שלנו וחבריה, ובעיקר בשביל הילדים. האושר, השמחה ובעיקר תחושת החופש והשחרור שעוטפים את היום הזה הם בלתי נשכחים, וקשה מאוד לתאר אותם במילים, אבל מה שבטוח – הם נותנים לילדים אנרגיה לעוד חודשים רבים קדימה. יום זה הוא בסימן – "אנחנו לא לבד, שמים את הבושה בצד! ".

כנס מקצועי שנתי

ידע הוא אכן כוח, ומאפשר למשפחות לקחת שליטה על המצב, ולצאת ממצב של חוסר אונים אל עבר השלמה עם המצב וחבירה לפתרונות. על מנת לסייע למשפחות ללמוד את נושא הנבוס לעומק, כולל מחקרים חדשניים בתחום, אנו מארגנים עבורם כנס מקצועי אחת לשנה. אל הכנס מוזמנים רק ההורים, שם הם נחשפים, מפי המובילים בתחום, על חידושים, מחקרים, מקרים לדוגמה, מקבלים מענה להתלבטויות ושאלות חשובות ועוד. הכנס הוא גם אירוע חברתי חשוב, המאפשר התייעצויות, שיתוף, החלפת רשמים וגם תמיכה. זוהי רשת חברתית של הורים המתמודדים עם… קרא עוד

תמיכה נפשית בילדי האור ובני משפחותיהם

כל מי שעמד מול משבר רפואי בחייו בוודאי יודע כי התמיכה הנפשית אינה חשובה פחות מהתמיכה הרפואית. חשוב לנו לסייע למשפחות בליווי פרטני של פסיכולוגים, גם בתקופות הקשות והמשבריות, וגם על מנת להימנע מהן. גם לנו כעמותה חשובה ההיוועצות עם דמויות טיפול במהלך פעילותנו על מנת לוודא כי המענה שלנו להורים והילדים הוא המקצועי ביותר, ועל מנת לפתח כל הזמן פעילויות חדשות המשרתות את ההורים והילדים טוב יותר. בסופו של יום, הפסיכולוגים שאנו מפעילים הם אנשי מקצוע מנוסים אשר מסייעים לילדים, להוריהם ולנו כעמותה לצלוח את… קרא עוד

רכישת חומרי חבישה וטיפול / ציוד רפואי משלים

הניתוחים המורכבים דורשים חומרי חבישה וטיפול יוצאי דופן. את חלקם ניתן להזמין רק מחו"ל, וחלקם על אף שניתן לרכוש בישראל לא תמיד זמינים לרכישה. אנחנו בעמותת ילדי האור, מקצים תקציב מתוך התרומות שלכם לרכישת חומרי החבישה והטיפול למקרה הצורך. חומרים אלו נמצאים במרפאות או אצלנו במשרדי העמותה וזמינים לילדי האור ובני משפחותיהם על פי צורך.

מתנות קטנות לעידוד הילדים המטופלים

אנחנו לא מוותרים על ארון המתנות הקטנות בחדר הטיפולים. הילדים עוברים טיפולים מורכבים וכואבים, ומתנה קטנה לנחמה תמיד מפיצה עוד קצת אור. אנחנו דואגים לרכוש מתנות מגוונות לגילאים השונים, לבנים ולבנות כדי להמתיק את הגלולה. ניתן גם לתרום מתנות לארון המתנות שלנו! מוזמנים ליצור קשר עם ענבל בטלפון 054-2428534

*ניתן לקבל חשבוניות גם על תרומה בשווי כסף.

התורמים העיקריים שלנו